گروه صنعتی پرتوآذرخش پیشرو در نوآوری

گروه صنعتی پرتوآذرخش با بکار گیری از تیمی کاملا مجرب و حرفه ای و با تکیه بر استانداردهای روز دنیا به تولید و طراحی دستگاه های دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و نوآوری زده است.

 

دستگاه های دزدگیر پرتوآذرخش از یک برد اصلی به عنوان برد کنترل تشکیل شده است.هسته مرکزی این برد پردازنده این برد می باشد . این پردازنده از مدل صنعتی کمپانی اتمل (ATMEL) که مربوط به کمپانی اصالتا آمریکایی می باشد استفاده شده تمام قطعات استفاده شده سعی شده از برندهای معروف آمریکای اصل از National  ,Texas  , STMicroelectronicsATMEL ,…  تهیه و طراحی شده است.

شاین به ذکر هست در طراحی سیستم های امنیتی آنچه که مهم هست یک سیستم بدون نقض از هر لحاظ می باشد.لذا بعد از طراحی برد اصلی بر اساس استانداردهای روز دنیا و لحاظ نمودن تجارب سالهای مهارت در طراحی بردهای صنعتی ،برد مذکور به کمک دستگاههای کاملا مکانیزه شروع به مونتاژ  شد.

یک سیستم موفق علاوه برداشتن یک طراح عالی برای برد سخت افزار نیاز به یک نرم افزار قوی برای سخت افزار طراحی شده است، لذا تصمیم گرفته شد نرم افزاری با بهره گیری از علم روز توسط کادری مجرب بر پایه سیستم های بلادرنگ  طراحی و اجرای شود.

  • تکنولوژی روز

  • بردهای کاملا sms

  • بردهای متالیزه

  • مونتاژ شده با دستگاههای کاملا اتوماتیک

شما با کارشناسای ما در بخش فروش تماس گرفته بعد از ثبت سفارش؛ فاکتور شما صادر شده سپس همکاران ما با شما تماس گرفته و توضیحات تکمیلی را ارائه می دهند

به دو روش می توانید این اقدام را انجام دهید ؛ روش اول در قسمت محصولات سایت می توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید و با ارسال به بخش فروش فاکتور شما صادر می شود

روش دو ابتدا پنل اصلی دستگاه  خود را انتخاب کنید و سپس تعداد سنسور ها و نوع آن را انتخاب نمایید. با تماس با بخش فروش فاکتور خود را ثبت نمایید

شما می تونید با مشاوران ما تماس بگیرید و توضیحات کاملی را دریافت نمایید.

ابتدا مشخص کنید که آیا قرار هست سیستم وایرلس استفاده کنید یاسیمی. متراژ محل نصب دزد گیر چن متر هست و چه تعداد ورودی نا امن و جود داد.

تعهد ما، رضایتمندی شما!

برای ملحق شدن به تیم، همین حالا اقدام کنید.

درخواست خود را ارسال کنید.

تهران.اتوبان بابایی به سمت جنوب.تلو.گروه صنعتی پرتوآذرخش.

تلفن:۰۲۱۷۷۴۱۱۳۸۰